AGRO-STAR na Facebooku - zapraszamy

ProfiDrive - fotoreportaż na Facebooku

Wpisaliśmy się w światowe trendy i założyliśmy firmowy fanpage na Facebooku. Jak można było przypuszczać i potwierdziło się to w całej okazałości, szeroka znajomość tego medium wśród naszych pracowników przełożyła się na łatwe i szybkie publikowanie wszelkich bieżących informacji dotyczących naszej firmy - z każdym dniem jest ich tam coraz więcej.

Dlatego też, z pełnym przekonaniem zapraszamy Państwa do jego odwiedzania - to właśnie tam pojawią się najszybciej informacje o naszych akcjach promocyjnych. Stosowny link jest ukryty pod małym znaczkiem Facebooka na naszej witrynie (w panelu obok) oraz w obrazku tytułowym powyżej.

Jeśli uznacie Państwo ten pomysł za udany - zapraszamy do polubienia. Można to zrobić bezpośrednio na Facebooku lub też zrobić to poprzez naszą witrynę firmową -  potrzebne linki znajdują się na dole okienka z naszymi danymi firmowymi pod charakterystycznymi znaczkami Facebooka.

Dla zachęty zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z promocyjnej imprezy ProfiDrive 2017 która odbyła się w kwietniu br. w siedzibie naszej firmy - link jest dołączony do obrazka na dole tej notki, wystarczy kliknąć.

 

ProfiDrive - fotoreportaż na Facebooku

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną i telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny