Regionalne Biuro Handlowe MAN w Kaliszu

Regionalne Biuro Handlowe MAN w Kaliszu - zobacz więcej

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Regionalnego Biura Handlowego MAN które zlokalizowane jest przy siedzibie naszej firmy - w Kaliszu przy ul Owsianej 7.

Wyczerpujących i szczegółowych informacji o bieżącej ofercie RBH udzieli Państwu pan Paweł Szczygieł - przedstawiciel handlowy firmy MAN:

  62 795-586-946 lub
  pawel.szczygiel@man.eu

Wybrane nowości z oferty MAN

MAN TGM

To miara rzeczy w średnio ciężkim transporcie trakcyjnym. Z DMC pomiędzy 13 i 26 ton oraz doskonałą ładownością, MAN TGM stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie transportowe na budowie.

Spełniające wymogi normy Euro 6 silniki o wysokim momencie obrotowym oraz mocy od 184 kW (250 KM) do 250 kW (340 KM) oraz konfiguracje osi od 4×4 do 6×4 sprawiają, że MAN TGM oferuje zarówno na drodze, jak też na placu budowy wysoką ładowność oraz efektywność transportu. Całkowicie zmodyfikowana kabina załogowa uzupełnia ofertę kabin kierowcy. Oprócz kabiny podwójnej dostępne są również kabiny C oraz L.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN TGM

 

MAN TGL

Zarówno przedsiębiorców, jak również kierowców cieszy w równym stopniu wysokie obciążenie użytkowe, niskie zużycie paliwa, jak też prosta obsługa samochodu MAN TGL. Samochód ciężarowy, przeznaczony do ruchu dystrybucyjnego, przekonuje wysoką dynamiką jazdy i dużą zwrotnością.

Ciekawostką w przypadku MAN TGL jest zaprojektowane od nowa wnętrze kabiny kierowcy, które teraz pozostaje na poziomie samochodu osobowego klasy wyższej. Dzięki temu model MAN TGL wyposażony jest we wszystko, co niezbędne do bezproblemowego sprostania codziennym wyzwaniom w ruchu lokalnym i dystrybucyjnym.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN TGL

 

MAN TGS

Specjalista wśród samochodów dystrybucyjnych: MAN TGS jest wykorzystywany w wielu obszarach transportu do pracy ciągłej. Przewożenie napojów, drewna czy też cegieł – TGS dowiezie każdy ciężki ładunek niezawodnie do celu. Dzięki temu jest prototypem doskonałego, uniwersalnego samochodu ciężarowego.

Jego mocne silniki, bezkonkurencyjne obciążenie użytkowe oraz jedyna w swoim rodzaju ergonomia sprawiają, że jest to pojazd stworzony do całkiem specjalnych zadań. Ponadto jest niezwykle trwały, ekonomiczny i bezpieczny – to doskonałe rozwiązanie do parku środków transportu.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN TGS

 

MAN TGX EfficientLine

MAN TGX EfficientLine został już wyróżniony licznymi nagrodami, np. „Fleet Truck of the Year” oraz „Green Truck 2011”. Efektywność ekonomiczna, niskie zużycie paliwa oraz zrównoważony rozwój to mocne strony modeli serii Efficient Line. Wprowadzając model TGX EfficientLine do swego parku środków transportu mogą Państwo oczekiwać doskonałego przygotowania do konkurencji w ruchu dalekobieżnym. Zaprojektowany konsekwentnie z zamiarem maksymalnego ograniczenia zużycia paliwa TGX EfficientLine oferuje Państwu efektywność w przypadku każdego przejechanego kilometra.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN TGX EfficientLine

 

MAN Lion's Coach EfficientLine

Autobus MAN Lion's Coach EfficientLine został zaprojektowany z myślą o maksymalnej efektywności ekonomicznej oraz jak największym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Dzięki wielu elementom wyposażenia podnoszącego efektywność, oszczędna seria autobusów turystycznych pokazuje swe mocne strony zwłaszcza w dalekobieżnym ruchu turystycznym. Ponadto przekonuje ona wysokim komfortem, minimalnymi całkowitymi kosztami eksploatacji (TCO – Total Costs of Ownership) oraz niską emisją CO2.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN Lion's Coach EfficientLine

 

MAN Lion's City LE

Autobus Lion's City LE, wyposażony w innowacyjną technikę niskopodłogowa, bez większych przeszkód zdobywa serca pasażerów w ruchu miejskim i podmiejskim. Pojazd ten ma długość 12 m i jest to najniższy model w całej serii MAN Lion's City. Autobus ten, dzięki niskopodłogowej konstrukcji, ułatwia wsiadanie wychodząc w ten sposób naprzeciw pasażerom starszym oraz osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Jest on niezwykle cichy, zapewnia efektywną dynamikę jazdy i prezentuje się przy tym nadzwyczaj przyjaźnie wobec środowiska naturalnego.

  ZOBACZ KOMPLET INFORMACJI NA STRONIE MAN Trucks & Bus Polska: MAN Lion's City LE

 

Firma - adres:

AGRO-STAR Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. Sp. k.  Mapa dojazdu

ul. Owsiana 7
62-800 Kalisz
Polska

Tel.: +48 62 764-11-34
Fax: +48 62 767-49-52
E-mail: serwis@agro-star.com.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną i telefonicznie wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

CAPTCHA CAPTCHA - kod weryfikacyjny