Serwis

Jako Autoryzowany Serwis MAN oferujemy Państwu pełen zakres usług warsztatowych związanych z tą marką a także  profesjonalną obsługę wszystkich innych pojazdów ciężarowych.

W swojej ofercie posiadamy zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, usługi w zakresie naczep i przyczep. Oferujemy sprzedaż, naprawy oraz legalizację tachografów, urządzeń Toll Collect i ogrzewań postojowych.

Zapraszamy:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach: 7.30 - 21.00, lub do ostatniego klienta
  • sobota - w godzinach: 7.00 - 13.00, lub do ostatniego klienta

Stali klienci naszego serwisu mogą liczyć na bardzo korzystne warunki płatności (wydłużone terminy płatności i rabaty).

Dbamy o naszych Klientów

Czas oczekiwania na zakończenie naprawy Państwa pojazdu umili pobyt w przygotowanych z najwyższą starannością pomieszczeniach poczekalni - ze stałym dostępem do samoobsługowego aneksu kuchnnego, wyposażonego w różnego rodzaju napoje. Na wygodnych kanapach można obejrzeć telewizję lub poczytać aktualną prasę branżową. 
Dzięki dużemu odbiornikowi podłączonemu do firmowego systemu monitoringu, można na bieżąco obserwować działania naszych mechaników.

Dla Klientów strudzonych dłuższą podróżą udostępniliśmy pomieszczenia sanitarne wraz z prysznicem, natomiast dla Gości pozostających na noc, przygotowaliśmy dostępne na miejscu wygodne pokoje hotelowe.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości umówienia wizyty w serwisie za pośrednictwem naszej strony internetowej (link do formularza - obok). Wystarczy tam wybrać proponowany termin a następnie uzupełnić dane kontaktowe i wysłać formularz. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i wspólnie ustalimy szczegóły.

 

Oferowane usługi

Oferowane usługi

Tutaj przedstawiamy listę naszych podstawowych, a w zasadzie - najczęściej wykonywanych usług. Oczywiście ta lista nie jest kompletna - potrafimy o wiele więcej. Jeśli możemy służyć dodatkowymi wyjaśnieniami, to zap...

Czytaj więcej
Nasze autoryzacje

Nasze autoryzacje

Jako Partner Serwisowy MAN jesteśmy przygotowani do tego aby w razie potrzeby wszechstronnie i jak najskuteczniej pomagać użytkownikom pojazdów MAN. Ale często ich problemy to nie zawsze tylko problemy z ciągnikiem...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www