Mobilna aplikacja MAN Polska na smartfony z Androidem

Widać wyraźnie, że system Android rozwija się dynamicznie i dedykowanych aplikacji przybywa w ekspresowym tempie. Tym bardziej cieszy nas, że firma MAN również to zauważyła i zdecydowała aby wykorzystać go dla pożytku swoich klientów - użytkowników pojazdów MAN. Cała reszta to była już kwestia wyobraźni marketingowców i programistów.

Pożyteczna i przydatna - polecamy!

Już w połowie ubiegłego roku jako jedni z pierwszych, sygnalizowaliśmy pojawienie się tej aplikacji ale po półrocznym okresie jej użytkowania,  gorąco zachęcamy do wykorzystania wszystkich jej możliwości - są naprawdę znaczące i przydatne dla każdego użytkownika pojazdu firmy MAN.

Serwis MAN Polska, to aplikacja mobilna przygotowana przez MAN Truck & Bus Polska na smartfony z systemem Android i skierowana do użytkowników pojazdów MAN. Zawiera praktyczne i przydatne informacje dotyczące sieci handlowo-serwisowej MAN w Polsce, jak również aktualną ofertę na części zamienne oraz usługi serwisowe.

Funkcja geolokalizacji szybko i łatwo informuje o najbliżej położonych punktach sprzedaży i serwisach MAN oraz nawiguje do nich. Przyjazna w użyciu aplikacja zapewnia szybki i prosty dostęp do kompleksowej informacji o ofercie MAN w Polsce, jak również bezpośredni kontakt telefoniczny do serwisu Mobile 24. Aplikację można także spersonalizować i dodać wybrane punkty do listy ulubionych.

Aplikacja Serwis MAN Polska przeznaczona jest na urządzenia obsługiwane przez system operacyjny Android i można ją pobrać bezpłatnie z internetowego sklepu Google Play. Przygotowana jest w języku polskim z myślą o klientach i kierowcach pojazdów MAN.

Aplikacja Serwis MAN Polska na Androida - pobierz z Google Play najnowszą wersję

Aplikacja MAN na Androida

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, serwis MAN masz zawsze w zasięgu ręki!