Koncesja MSW dla AGRO-STAR

Ten dokument to dla nas dowód zaufania i nowe możliwości biznesowe - od teraz możemy podejmować działalność serwisową na rzecz takich instytucji jak Wojsko, Policja, Straż Graniczna oraz inne służby państwowe.

W dniu 7 października 2015 roku otrzymaliśmy koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych RP nr B-069/2015 na "Wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym".

Jest to znaczące rozszerzenie podstawowego zakresu naszej działalności o przeglądy, remonty i modernizacje pojazdów wojskowych i policyjnych wykorzystywanych przez instytucje Rzeczpospolitej Polskiej. Jednocześnie informujemy, że rozpoczęliśmy już działalność w zakresie objętym przedmiotem ww koncesji.

Opisywany dokument można obejrzeć w wersji elektronicznej klikając w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub pod spodem jeśli akurat ogląasz tę stronę na smartfonie czy tablecie).

Ze względu na wysokie i bardzo specyficzne wymagania które musimy spełniać, jest to kolejny znaczący krok w rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy podmioty zainteresowane!

Koncesja MSWiA dla AGRO-STAR