MAN NTG - premiera nowego modelu

10 lutego 2020 roku w Bilbao w Hiszpanii, miała miejsce oficjalna premiera nowego modelu TGX - wersji NTG. Firma MAN zaprezentowała pojazd który wyznacza nowe standardy dla całej branży i dla konkurencji. Nowe rozwiązania są zauważalne w każdym elemencie - w pierwszej chwili widać je w nowym designie karoserii ale są również obecne we wszystkich pozostałych elementach jego konstrukcji.

MAN NTG - nowy standard

Zarówno skala i rozmach tej premiery jak i towarzysząca jej intensywna kampania promocyjna we wszystkich mediach, świadczą o dużym znaczeniu jakie pokłada w nowym modelu jego producent - firma MAN. Na przykład obok promowanego pojazdu, główną postacią premierowej imprezy był sam prezes MAN Truck & Bus GmbH - pan Joachim Drees (widoczny na zdjęciu powyżej).

Więcej informacji szczegółowych zawiera oficjalna witryna firmowa nowego modelu która dostępna jest pod adresem: https://www.truck.man.eu/pl/pl/mantg/mantg.html

Pierwsze opinie - zarówno profesjonalne recenzje jak i pierwsze wrażenia ludzi z branży prezentowane po obejrzeniu materiałów dostępnych np. na You Tube są bardzo pozytywne. Szczególnie duże wrażenie robi design i ergonomia wnętrza kabiny kierowcy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi materiałami (których zresztą wciąż przybywa) i do wyrobienia sobie własnego zdania. Proponujemy na początek trzy filmy dostępne na YT - pierwszy to oficjalny materiał firmy MAN, zaś film drugi i trzeci to kompetentne prezentacje i profesjonalne recenzje ekspertów z branży.

Polecamy oglądanie tych filmów w trybie pełnoekranowym - można go łatwo włączyć na dolnym pasku każdego filmu  (w prawym rogu paska). Wyjście z trybu pełnoekranowego i powrót do witryny - przez powtórne naćiśnięcie ikonki w prawym rogu paska YT lub klawiszem ESC w komputerze.

NTG - pierwsze materiały

Oficjalny firmowy materiał promocyjny oraz profesjonalne recenzje fachowców z branży - zachęcamy do obejrzenia

W naszej opinii NTG to udana konstrukcja która wyznacza nowe standardy dla całej branży.