Nowa usługa firmy MAN

Firma MAN zaczyna intensywnie wykorzystywać najnowsze technologie cyfrowe w usługach oferowanych swoim klientom - MAN-Now to jedna z takich usług. Użytkownicy najnowszej generacji pojazdów MAN mają dostęp do wszystkich jej funkcjonalności. Natomiast użytkownicy pojazdów starszych mogą korzystać z mniejszej ilości funkcji - szczegółowa ich dostępność jest zależna od typu pojazdu. Nasz serwis pomoże Państwu w takich przypadkach.

MAN-Now - witajcie w cyfrowym świecie MAN!

Ta nowa usługa oferuje przez Internet praktycznie wszystko to czego może potrzebować użytkownik pojazdu MAN podczas swej codziennej pracy. Więcej szczegółowych informacji znają nasi doradcy serwisowi - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Zachęcamy również do pobrania ulotki MAN dostępnej na naszej witrynie w formie pliku .pdf. Link dostępny jest pod guzikiem "Pobierz jako plik PDF" w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz naszą witrynę na smartfonie lub tablecie).

Podobnie jak na wszystkie inne nasze usługi, również ta powyżej opisana usługa możliwa jest do obejrzenia w działaniu, sprawdzeniu jej funkcjonalności w konkretnym przypadku oraz do zainstalowania - w naszym serwisie.

Umów się z nami już teraz przez Internet - skorzystaj z formularza dostępnego w linku "Skontaktuj się z serwisem" (widocznym po prawej stronie lub poniżej jeśli oglądasz tę stronę na tablecie lub smartfonie). Wybierz w nim dogodną dla siebie datę, uzupełnij niezbędne dane kontaktowe i wyślij do nas wypełniony formularz. Najpóźniej w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i doprecyzujemy wszystkie szczegóły.

Zapraszamy do serwisu AGRO-STAR !